11824

Ahşap Sundurma Nedir,Nasıl Yapılır,2018 Sundurma Fiyatları

                     Sundurma ya da Taraça (İtalyanca: Terazza) yapıların zemin katında, yer ile aynı hizada ya da yükseltilmiş, üzeri bir çatıyla örtülü, yanları açık ya da camlı, büyükçe veranda ya da balkon'dur. Hindistan'da konuşulan pek çok yerel dilde karşılığı olmasından yola çıkılarak, sundurmaların ilk olarak Hint mimarisine ortaya çıkmış bir yapı stili olduğu sanılmaktadır. Sundurmalar bu bölgelere çeşitli amaçlarla gelen Araplar, Hollandalılar ve Portekizlilerin aracılığıyla Avrupa'ya ve oradan da tüm dünyaya yayılmıştır. Bugün geleneksel Hint mimarisindeki biçiminden oldukça uzak olmasına karşın nispeten yeni bir mimari tarz olarak müstakil yapılarda sıkça kullanılmaktadır.

                    Sundurma kültürü ,ülkemizde daha çok Ege,Akdeniz menşeyli olup Karadeniz bölgesi ile gelişim bulmuş kullanım amacına ve türüne göre tüm bölgelere yayılarak sıklıkla kullanılmaya başlanılmıştır.

                   Firmamız Hayer Çatı 2006 da sundurma üretim ve montajına başlamıştır.Sundurma yapılacak yere göre özel ölçü ve farklı tasarımlarda sundurma uygulamalarımız mevcuttur.Sundurmalarda ahşap karkasın kurulumu ve montajı,ahşabın türüne göre cila ve vernik uygulaması,üst çatı kısmının çift kat izolasyonu gibi konularda uzman ve profesyonel ekibimiz siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

                  Sundurma yaptırmak istiyorsanız  bizi arayabilir veya WhatsApp HEMEN FİYAT hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

                   Yerli çamdan imal edilen ahşap ile yapılan sundurmalarımız ekonomik sınıf olup metrekaresi 350 TL den başlamaktadır.Yurt dışı ithal ahşap ile yaptığımız maun tarzı ahşaplarla yapılan verandalar ortalama 600 TL den başlayan fiyatlarla hizmet vermekteyiz.

2018 ÖRNEK AHŞAP SUNDURMA FİYATLARIMIZ 


1 m2 ahşap çam SUNDURMA ( Rustik ters tavan lambirili,1.sınıf) Yan korkuluk ve aksesuar hariç  450 TL 
1 m2 ahşap çam SUNDURMA (Düz lambiri tavanlı,1.sınıf ) Yan korkuluk ve aksesuar hariç 550 TL
1 m2 İthal ahşap(maun,kestane,vs) Yan korkuluk ve aksesuar hariç 700 TL
1 m2 Emprenyeli Ahşap ( Rustik Ters Tavan lambirili,1.sınıf,az budak ) Yan korkuluk ve aksesuar hariç 550 TL
1 m2 Emprenyeli Ahşap ( Düz tavan Lambirili) Yan korkuluk ve aksesuar hariç 600 TL

* Fiyatlar örnek fiyatlandırma olup kesin fiyat yer keşfinden sonra verilir
*Sundurma çatılarında P3000 membran ve P4000 arduvazlı membran kaplama vardır.Şıngıl,kiremit ve diğer çatı kaplamaları harici fiyatlandırılır.
* Taban düzeltme ve tesviye fiyata dahil değildir.
* HAYER ÇATI fiyatlarda değişiklik hakkını saklı tutar.
*Detaylı bilgi için +90 544 620 0 630 nolu hattımızı arayınız.WhatsApp 7/24 
Danışma ve Fiyatlandırma
+90 544 620 0 6302018 SUNDURMA MODELLERİ,SUNDURMA RESİMLERİ 
ahşap sundurma fiyatları
ahşap sundurma modelleri
ahşap sundurma yapımı
ahşap sundurma bakımı
ahşap sundurma korkulukları
ahşap sundurma istanbul
ahşap sundurma yapımı video
ahşap sundurma nasıl yapılır
sundurma, kameriye, kamelya, pergola, deck, korkuluk, tente, branda, merdiven, sauna, hamam
sundurma,sundurmacı,sundurma ustası,sundurma firması,sundurma ustaları,sundurma fiyatı,sundurma ücreti,sundurma maliyeti,sundurma modeli,sundurma modelleri,sundurma resimi,sundurma resimleri,sundurma kapatma,sundurma çatı,ahşap sundurma,kapı önü çatı,taraça,sundurma ne demek,sundurma istanbul,sundurma büyükçekmece,sundurma çatalca,sundurma tepekent,sundurma mimaroba,sundurma güzelce,sundurma silivri,sundurmacı veranda bahçeşehir,veranda boğazköy,veranda başakşehir,veranda avcılar,veranda beylikdüzü,veranda gürpınar,veranda yakuplu,veranda yapan yerler,marangoz veranda,verndacı beşiktaş,verandacı istanbul,veranda antalya,veranda muğla,ahşap veranda,ahşap veranda yapımı,ahşap veranda nedir,ahşap veranda nasıl yapılır,ahşap veranda ustası,lambirili veranda,ahşap veranda fiyatları,kapı önü veranda,kapı önü ahşap veranda