Verification: 7f0a85e388d4ad33
11824

Çatılarınızla İlgili Tamir Yöntem ve Maliyetleri Burada !

               Doğru malzeme ve kaliteli bir işçilikle yapılan çatıların ömrü ortalama 20 yıldır fakat ehil olmayan ustaların yanlış yöntem ve malzemelerle yaptıkları uygulamalar senesini doldurmadan sorun yaratmaya başlıyor ; su sızıntıları,baca etraflarından akmalar,dere ek yerlerinden su kaçakları,çatı döşemesindeki çökmeler üst kaplama malzemesinin erken deforme olması gibi...

             Biz Hayer ÇATI olarak detaylı yer keşfinden sonra çatınızın tamirine en uygun yöntem ve malzemeyi seçiyor ve yaptığımız tüm uygulamaları garanti altına alıyoruz.

             Çatınızın kaplama malzemesinin türüne göre tamir metodlarımız sol taraftaki bölümlerde yer almaktadır.Size uygun çatı türünü seçerek konu hakkında bilgi sahibi olabilir veya 7/24 mobil hattımızı ( +90 531 892 48 50 ) arayarak sorularınızı iletebilirsiniz.

            Çatınızla ilgili tamir kararı verdiyseniz İLETİŞİM FORMUNU doldurarak ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz veya hemen fiyat için whatsapp hattımızı kullanabilirsiniz.WhatsApp 7/24
Danışma ve Fiyatlandırma
+90 544 620 0 630


Çatı Tamir Uygularımızla ilgili YouTube kanalımızdan veya Facebook resmi sayfamızdan güncel olarak bilgi sahibi olabilirsiniz.


 
 facebook/hayercati.com


Buraya TIKLAYINIZ