94332

Pergole Modelleri Fiyatları Burada !

Pergola kelimesi latince saçak anlamına gelen "pergule" kelimesinden gelmekte olup, İtalyancada "pergola" yani gölgelik anlamına gelen bir kelimedir. Sonrasında İtalyanca vasıtasıyla tüm dünya dillerinde aynı ifadeyi içeren evrensel bir kelime haline gelmiştir.

Pergole ahşap veya demir-çelik malzeme ile kurulur, seçilecek malzeme kullanım amacı ve yerine göre değişkenlik göstermekle beraber en çok tercih edilen ve kullanılan malzeme türü ahşaptır.Ahşabın da özellikle emprenyeli olanları dış mekanlarda daha uzun ömür ve kullanım sağlamaktadır. 

Pergole kullanım alanı oldukça geniş bir yapı türüdür.Bahçelerinizde,sitelerde,deniz veya sahil kenarında,parklarda,kafetaryalarda,restaraunt bölümlerinde ve buna benzer bir çok yerde güneşten,yağmur veya rüzgardan korunmak amacıyla pergole yaptırabilirsiniz.

Hayer Çatı olarak pergole ( pergola ) işlerinizde 'tam da istediğiniz gibi ' çözümler sunmaktayız. İstediğiniz ebatta pergole üretimini yerinde ve alana uygun olarak montaj ekibimizle kurmakta uzun yıllar keyfini çıkartmanız için tüm itina ve çabamızı bu yönde kullanmaktayız.

Pergole fiyatları piyasada tutarsız bir şekilde yer almaktadır.Biz Hayer Çatı olarak pergole fiyatlandırmamızda müşteri beklentisi ve kullanılacak olan malzemenin türüne göre en uygun ve ekonomik fiyatları oluşturma gayreti içindeyiz .Daha önce yapmış olduğumuz pergolelerdeki fiyatlarımızı baz alarak örnek fiyat listesi oluşturduk Aşağıda bu fiyatlar yer almaktadır İlginize...2024 Pergule Fiyat Listesi 

 

 

1 Metrekare Emprenyeli ( Yeşil ) Pergule  4 omuz çatı 650 TL + KDV
     
     
     
     

 

 


2024 ÖRNEK PERGOLE ( pergola )  MODELLERİMİZ 

 

 

 

 

 

X