94332

Ahşap Sundurma Modelleri ve Ahşap Sundurma Fiyatları Burada !

SUNDURMA Nedir ? 

 

 

 

 

 

Yağmuru, güneşi engellemek için kapı üstüne ya da duvar önüne yapılan saçak olarak sözlükte yerini alan sundurma ahşap ve çatı terminolojinde arkadan öne doğru eğime sahip düz satıhlı çatı olarak yer almaktadır.

SUNDURMA Nerelere Yapılır ? 

Sundurma tarzı çatı tiplerini bina giriş kapıları önünde,balkon üstlerini kapatmak ,teras üstlerini kapatmak için ,garaj otopark çatılarında ,kısaca iki nokta arası düz çatı esasına uygun her yerde yapmaktayız 

SUNDURMA Hangi Malzemelerle Yapılır ? 

Firma olarak biz sundurma çatılarda ahşap malzeme tercihe etmekteyiz.Esneklik ve elastikiyet oranı demir ve diğer metal türevi malzemelere göre daha fazla oluşu ve en sıcak estetik malzeme ahşap olması nedenleriyle sundurma çatı yaparken ahşap kullanmaktayız.

Ahşap kullanırken maliyet ve yapılacak yere bağlı olarak müşteri beklentilerine göre ; ham ahşap , fırınlanmış ahşap ya da ilaçlanıp vakumlanmış emprenye ahşap kullanmaktayız.

Çatı su izolasyonu için olmazsa olmaz olan mebran ile su yalıtımı yapıp tercih ve beklentiye göre sundurma çatı üstlerini ; kiremir,ondulin,ethernit,kumlu mebran,şıngıl gibi malzemelerle kaplamaktayız.

SUNDURMA Fiyatları Nedir ? 

Sundurma işlerini firma olarak metrekare üzerinden yapmaktayız.
Yapılan sundurmada tavan tipine göre Ters Tavan Yöntemi ,Düz Tavan Yöntemi seçimine bağlı olarak Fırınlanmış Ahşap ya da Emprenyeli Ahşap kullanma durumuna göre fiyatlar değişmektedir.

Aşağıda yer alan Ahşap Sundurma Metrekare Fiyat Bilgisi tablomuzda detaylı olarak sundurma fiyatları belirtilmiş olup tamamen fikir verme amaçlı fiyatlardır.Net Fiyatlar her zaman yeri gördükten sonra belirlenebilir.


AHŞAP SUNDURMA FİYAT LİSTESİ 2024

 
MODEL 1 
Ters Tavan Lambirili , Cilalı ,İzolasyonlu ,Kumlu Mebran Kaplama
Lamine Direk ,Alın Tahtası ,PVC dere ve Oluk

5500 TL +kdv
MODEL 2
Düz Tavan Lambirili ,Cilalı,Kumlu Mebran Kaplama
Isı Yalıtımı ,Alın Tahtası ,PVC dere ve oluk 

6500 TL +kdv
MODEL 3
Ters Tavan Yöntemi , Emprenye Edilmiş Ahşap Lambri
Emprenye Edilmiş Ahşap Karkas
Mebranlı İzolasyon ve Kumlu Mebran Kaplama
PVC dere ve Oluk ,Emprenye Alın Tahtası 

6500 TL+kdv
MODEL 4 
Düz Tavan Yöntemi , Empreye Edilmiş Ahşap Aksam
ISI yalıtımı,Mebranlı İzolasyon ,Kumlu Mebran Kaplama
PVC dere ve oluk ,Emprenye Alın Tahtası

7500 TL +kdv


 

 

X