94332

Çatı Temizleme ,Çatı Arası Temizliği ,Oluk Dere Temizleme İşleri

       Çatı temizleme işlerini biz iki başlıkta ele alıyoruz bunlar ; Çatı Üstü Temizleme ( Çatı Yüzeyi ve Oluklar /Dereler ) ,Çatı Arası Temizleme her iki uygulamada konusunda uzman ekibimizle hizmetinizdeyiz ! 

Çatı Üstü Temizleme ( Çatı Yüzeyi / Oluk / Dere )

Çatılar binaların dış etkenlere en çok maruz kalan ve düzenli temizleme ihtiyacı olan yerlerdir.Rüzgar,yağmur,kar ve kuşlar gibi bir çok nedene bağlı olarak olukları tıkanan veya çatı kaplama yüzeyi olan kiremit,şıngıl,ondulin,eternit gibi katmanlar zamanla ve belirtilen nedenlerle işlevini engelleyecek boyutta temizlik ihtiyacı doğurur.

Tıkanan oluklar ve sağlıklı su tahliyesinin engellenmesi bina dış cephesine zarar vermekle kalmayıp , yığılan tortu ve pislik nedeniyle birikmelere ve zamanla oluk ve derelerin kelepçelerden koparak düşmesine neden olabilmektedir.

Gerekli kaidelere uyularak yapılan kar ve su tutmayan meyilli bir çatıda çatı üstü temizlik ihtiyacı fazla olmasada oluk / dere temizliği belli periyodlarla ve özellikle uzman ekibimiz tarafınca yapılmaktadır.

Çatı üstü temizliği dediğimiz oluk ve derelerin elle ve makinelerle temizlenmesi,çatı kaplamasında su akışını engelleyecek pisliğin tahliyesi için fiyatlandırma yer ,yükseklik ve çatının durumuna bağlı olarak değişmektedir.
Minumum 7500 TL den başlayan çatı üstü temizlik ,dere oluk temizliği hizmeti ile alakalı daha detaylı bilgi,keşif ve fiyatlar için bizi aramanız veya iletişim formunu doldurmanız yeterli 

Çatı Arası Temizleme ve İlaçlama 

Genellikle depo olarak ihtiyaç fazlası veya gereksiz eşyaların koyulduğu çatı araları , çatı arasının gerekli hava sirkilasyonunu bozmakta , hava dolaşımını zayıflatarak nem dengesini bozmaktadır.Birikmiş hatta unutulmuş bir çok eşyanın çatı arasından tahliyesi konusunda firmamız gerekli çalışmalar yapmaktadır.

Buna ilave olarak çeşitli boşluklardan çatı aralarını mesken tutmuş hayvanların kalıntıları ve oluşturdukları ağır kokular istenmeyen ve müdahale gerektiren diğer nedenlerdir.

Gerek çatı arasında bulunan eşyaların boşaltılıp çatı arasının temizlenmesi ,gerekse kuş vb hayvanların pisletmesi sonucu ihtiyaç duyulan çatı arası temizliği sonrası haşere,böcek ve fareye karşı ilaçlama ve kalıcı müdahaler için bizi aramanız veya iletişim formu ile talepte bulunmanız yeterli olacaktır.


Çatı Temizleme ve İlaçlama Uygulama Resimlerimiz 2024çatı temizleme

oluk dere temizleme

çatı yıkama

çatı üstü temizliği

tavan arası temizleme

çatı arası temizleme

çatı içi temizliği

çatı arası boşaltma

çatı ilaçlama

oluk temizleme

çatı arası ilaçlama


tags : çatı temizleme,çatı oluk temizleme,oluk temizleme,çatı temizleme fiyatları,çatı oluk temizleme fiyatları,çatı temişzliği,oluk temizliği,çatı arası temizliği,tavan arası temizliği,çatı arası temizleme,tavan arası temizleme,çatı temizleme firması,oluk temizleme firması
 

Resim
X