Verification: 7f0a85e388d4ad33
11824

Ahşap Veranda Nedir,Nasıl Yapılır,2018 Veranda Fiyatları

                     Veranda (İspanyolca: Baranda) ya da Taraça (İtalyanca: Terazza) yapıların zemin katında, yer ile aynı hizada ya da yükseltilmiş, üzeri bir çatıyla örtülü, yanları açık ya da camlı, büyükçe sundurma ya da balkon'dur. Hindistan'da konuşulan pek çok yerel dilde karşılığı olmasından yola çıkılarak, verandaların ilk olarak Hint mimarisine ortaya çıkmış bir yapı stili olduğu sanılmaktadır. Verandalar bu bölgelere çeşitli amaçlarla gelen Araplar, Hollandalılar ve Portekizlilerin aracılığıyla Avrupa'ya ve oradan da tüm dünyaya yayılmıştır. Bugün geleneksel Hint mimarisindeki biçiminden oldukça uzak olmasına karşın nispeten yeni bir mimari tarz olarak müstakil yapılarda sıkça kullanılmaktadır.

                    Veranda kültürü ,ülkemizde daha çok Ege,Akdeniz menşeyli olup Karadeniz bölgesi ile gelişim bulmuş kullanım amacına ve türüne göre tüm bölgelere yayılarak sıklıkla kullanılmaya başlanılmıştır.

                   Firmamız Hayer Çatı 2006 da veranda üretim ve montajına başlamıştır.Veranda yapılacak yere göre özel ölçü ve farklı tasarımlarda veranda uygulamalarımız mevcuttur.Verandalarda ahşap karkasın kurulumu ve montajı,ahşabın türüne göre cila ve vernik uygulaması,üst çatı kısmının çift kat izolasyonu gibi konularda uzman ve profesyonel ekibimiz siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

                  Veranda yaptırmak istiyorsanız  bizi arayabilir ÜCRETSİZ KEŞİF hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

                   Yerli çamdan imal edilen ahşap ile yapılan verandalarımız ekonomik sınıf olup metrekaresi 450 TL den başlamaktadır.Yurt dışı ithal ahşap ile yaptığımız maun tarzı ahşaplarla yapılan verandalar ortalama 700 TL den başlayan fiyatlarla hizmet vermekteyiz.

2018 ÖRNEK AHŞAP VERANDA FİYATLARIMIZ 


1 m2 ahşap çam veranda ( Rustik ters tavan lambirili,1.sınıf) Yan korkuluk ve aksesuar hariç  450 TL 
1 m2 ahşap çam veranda (Düz lambiri tavanlı,1.sınıf ) Yan korkuluk ve aksesuar hariç 550 TL
1 m2 İthal ahşap(maun,kestane,vs) Yan korkuluk ve aksesuar hariç 700 TL
1 m2 Emprenyeli Ahşap ( Rustik Ters Tavan lambirili,1.sınıf,az budak ) Yan korkuluk ve aksesuar hariç 550 TL
1 m2 Emprenyeli Ahşap ( Düz tavan Lambirili) Yan korkuluk ve aksesuar hariç 600 TL

* Fiyatlar örnek fiyatlandırma olup kesin fiyat yer keşfinden sonra verilir
*Veranda çatılarında P3000 membran ve P4000 arduvazlı membran kaplama vardır.Şıngıl,kiremit ve diğer çatı kaplamaları harici fiyatlandırılır.
* Taban düzeltme ve tesviye fiyata dahil değildir.
* HAYER ÇATI fiyatlarda değişiklik hakkını saklı tutar.
*Detaylı bilgi için +90 544 620 0 630 nolu hattımızı arayınız.WhatsApp 7/24 
Danışma ve Fiyatlandırma
+90 544 620 0 6302018 VERANDA MODELLERİ,VERANDA RESİMLERİ 
ahşap veranda fiyatları
ahşap veranda modelleri
ahşap veranda yapımı
ahşap veranda bakımı
ahşap veranda korkulukları
ahşap veranda sakarya
ahşap veranda yapımı video
ahşap veranda nasıl yapılır
veranda, kameriye, kamelya, pergola, deck, korkuluk, tente, branda, merdiven, sauna, hamam
veranda,verandacı,veranda ustası,veranda firması,veranda ustaları,veranda fiyatı,veranda ücreti,veranda maliyeti,veranda modeli,veranda modelleri,veranda resimi,veranda resimleri,veranda kapatma,veranda çatı,ahşap veranda,kapı önü çatı,taraça,veranda ne demek,veranda istanbul,veranda büyükçekmece,veranda çatalca,veranda,tepekent,veranda mimaroba,veranda güzelce,veranda silivri,verandacı,veranda bahçeşehir,veranda boğazköy,veranda başakşehir,veranda avcılar,veranda beylikdüzü,veranda gürpınar,veranda yakuplu,veranda yapan yerler,marangoz veranda,verndacı beşiktaş,verandacı istanbul,veranda antalya,veranda muğla,ahşap veranda,ahşap veranda yapımı,ahşap veranda nedir,ahşap veranda nasıl yapılır,ahşap veranda ustası,lambirili veranda,ahşap veranda fiyatları,kapı önü veranda,kapı önü ahşap veranda