Verification: 7f0a85e388d4ad33
11824

LAMBİRİ

LAMBİRİ ( Lambri ) Nedir ?

Lambiriler genellikle 2-3 santimetre kalınlığına sahip ortalama 8 cm genişliğinde olan fırınlanarak ya da fırınlanmadan tüketiciye sunulan ürünlerdir. Birçok ağaçtan elde edilebilirler. Yerli ürünler olarak karaçam, ladin gibi ağaçlardan elde edilen lambri modellerine rastlamanız mümkün olur.

İç mekan, teras ve balkon gibi alanlarda duvar-tavan kaplamaları olarak kullanılan lambriler, mekanlarınıza doğal ve estetik olarak yükseklere çıkarmaktadır.  Duvar ve tavan kaplamaları odaları daha sıcak ve rahat kılar.

Lambrinin kullanıldığı yerlerde şık ve temiz bir görünüm elde edilir. Ahşap lambri kullandığınız yerler, özellikleri sayesinde evinizi, duvarınızı temiz bir görünüm hissiyatı uyandıracaktır

Lambiri fiyatları , kullanılacak lambirinin kalitesine,uygulama yapılacak yerin detaylarına göre ve işçiliğe göre değişkenlik göstermekle beraber aşağıda 2015 lambiri fiyat listemizi bilgi vermesi açısından yayınlıyoruz.

2018 LAMBİRİ ( Lambiri ) Uygulama Fiyatları 


LAMBRİ ( Lambiri Uygulamaları )         FİYATLAR
   
2.Sınıf Lambiri + Izgara Montajı +Cilalı 100 TL 
1.Sınıf Lambiri + Izgara Montajı + Cilalı  130 TL
Eksta Sınıf Lambirili + Izgara Montajı +Cilalı 150 TL 
Sadece Lambiri Kaplama (1.sınıf  Lambiri Dahil Izgara Hariç ) 80 TL 
Emprenye Lambiri +Izgara  130 TL 
Malzeme Nakliye ve İşçilik Dahildir KDV HARİÇ
 


Yukarıda yer alan örnek lambiri uygulama fiyatlarımız uygulama yapılacak yer ve metraja göre değişiklik göstermektedir.Bilindiği gibi lambri çeşitli ağaçlardan yapılmaktadır.Lambirilerin kalitesini belirleyen en önemli unsur ağacın türü ve menşeyidir.Biz yerli karaçam lambri kullanmaktayız işçilik ve malzeme seçimimiz 1.SINIFTIR.

Lambiride diğer önemli husus dolgu verniği ve cam ciladır.Kalitesiz dolgu verniği ve cila zamanla sararıp kabuk şeklinde atar ve telafisi zor sonuçlar doğurabilir bu yüzden vernik ve cila seçiimide önemli bir husustur.

Ahşap dekorasyon ustalık ve marifet isteyen ince bir iştir.Malzemenin ne kadar kalitelisi önemliyse o malzemeyi kullanacak ellerin de bir o kadar deneyimli ve mahir olması gerekir.

Lambiri ve ahşap kaplama uygulamarınızda bize mutlaka danışmanızı tavsiye ederiz .WhatsApp 7/24 
Danışma ve Fiyatlandırma
+90 544 620 0 630


 
ÖRNEK LAMBİRİ MODELLERİMİZ 2018
 lambiri fiyatı,lambiri nedir,lambir nasıl döşenir,lambri ustası,lambri işçilik fiyatları,lambri fiyatları,lambri firması,ahşap lambri fiyatı,lambri cila,lambri vernik,duvar lambrisi,tavan lambrisi,lambri yapımı,lambri modelleri,lambri istanbul,lambiri fiyatı,lambiri ustası,lambiri firması,lambiri işçilik fiyatı,lambiri kaplama,lambiri yapımı,lambiri nasıl yapılır,tavan lambirisi,duvar lambirisi,lambiri yapan firmalar,istanbul lambirici,lambiri vernikleme,lambiri istiyorum,lambiriler,lambiriciler,lambiri ustası,lambirici,lambiri firması,lambiri kaplama,dış cephe lambiri kaplama,lambiri tavan kaplama,lambiri duvar kaplama,yer döşemesi,ahşap yer kaplama,bahçeşehir lambiri,boğazköy lambiri,avcılar lambiri,büyükçekmece lambiri,gürpınar lambiri,beylikdüzü lambiri,mimaroba lambiri,güzelce lambiri,sinanoba lambiri,kumburgaz lambiri,arnavutköy lambiri,kemerburgaz lambiri,göktürk lambiri,lambiri fiyatı,lambiri döşeme fiyatı