Verification: 7f0a85e388d4ad33
11824

Kiremit Çatı Aktarma ve Tamiri

 

KİREMİT ÇATILARI NASIL TAMİR EDİYORUZ ? 

Kiremit çatılar , üzeri kiremitle kaplı genellikle ahşap karkas ve döşemeye sahip çatılardır.Tamir gereksinimleri diğer çatı türlerine göre daha uzundur fakat yanlış malzeme ve uygulamalar kısa sürede kiremit çatılarda sorunlar yaratmaktadır.

Biz HAYER ÇATI olarak sorunlu kiremit çatılarda aşağıdaki uygulamaları tercihe göre yapmaktayızAşağıdaki yöntemlerde ahşap ve çatı döşemesi ile ilgili uygulamalar yoktur.Ahşaptaki ve döşemedeki bozukluk ve tamiratlar yer keşfinden sonra belirlenip maliyete eklenebilir.
YÖNTEM-1 Şilteli Aktarma 

Bu yöntemde kırık ve deforme olmuş kiremitler değiştirilir ( Max 100 adet ) , baca etrafları aliminyum folyolu membran ile izole edilir ve kiremit altına JUT ( Çuvallı muşamba ) veya PVC kiremit altı şilte serilerek su geçirimsiz bir katman elde edilir PVC dereler temizlenir kırık ,contasız ve izolasyonsuz parçalar tamir edilir (Gizli dere varsa ayrıca fiyatlandırılır ) mevcut kiremit standartına uygun olarak döşenir.
Bu yöntemin maliyeti metrekare bazında 35 TL dir.Gerekli tüm malzeme ve diğer giderler fiyata dahildir.YÖNTEM -2 Mebranlı İzolayon ve Aktarma 

Bu yöntemde de kırık ve deforme olmuş kiremit değişimi , PVC dere tamirleri Yöntem-1 gibi yapılır.Farklı olarak tüm döşemeye P-3000 keçeli yırtılmaz membran kaynak yapılır.Su geçirimsiz bir katman sağlanır ve kiremitler tekrar döşenir.
Bu yöntemin maliyeti malzeme dahil 45 TL  dir.NOT 1 Osmanlı Kiremiti veya Alaturka Kiremit,Granada Kiremit gibi türler yukarıdaki fiyatlara dahil değildir.
NOT-2 Kırık ve bozulmuş kiremit değişimi max.100 adettir.Daha fazlası ücrete tabidir.
NOT-3 Yukarıdaki fiyatlar 50 m2 ve üzeri alanlar için geçerlidir.Daha küçük yerler için m2 fiyatı farklıdır.
NOT-4 Dere tamirinde parça değişimi yapılmamaktadır.Sadece tamir hizmeti vardır.Gizli dere ücrete tabidir.


WhatsApp 7/24 
Danışma ve Fiyatlandırma
+90 544 620 0 630


OSMANLI KİREMİTİ - ALATURKA KİREMİT TAMİRİ 


Bu tip kiremitler iki ters bir düz koyma enine ve boyuna hizalama esasına dayalı çok incelik isteyen günümüz çatı kaplama malzeme ve sistemleri içerisinde en zor ve en mükemmel malzemedir.

Tam anlamıyla ustasını bulmak ve hatasız bir işçilik neticesinde çok uzun yıllar sorunsuz mükemmel su ve ısı yalıtımına sahip bir çatı için yapmanız gereken sadece bizi aramak
Metrekare olarak diğer aktarma ve tamir türlerinden maliyetli olmakla beraber ortalama     
55 TL den başlamaktadır.Yerine göre fiyat değişecektir.

tags : kiremit çatı,kiremit,kiremit çatı aktarma,kiremit çatı aktarma ustası,kiremit çatı aktarma fiyatı,istanbul çatıcı,mebranlı çatı aktarma,mebranlı su izolasyonu,kiremit çatı tamiri,kiremit çatı onarımı,kiremit çatı değişimi,kiremit çatı tadilatı,çatı aktarma firması,çatı tamir firması,alaturka kiremit tamiri,alturka kiremit ustası,alturka kiremeti aktarma,alaturka kiremit kancası,alaturka kiremit su izolasyonu,osmanlı kiremiti aktarma,osmanlı kiremiti tamiri,osmanlı kiremit bakımı,çingene kiremiti,çingene kiremiti aktarma,çingene kiremiti ustası